VIDEO/ Materaci në Tiranë, ja surpriza e tifozëve shqiptare

VIDEO/ Materaci në Tiranë, ja surpriza e tifozëve shqiptare

Ish-mbrojtësi i Interit, Marko Materaci ndodhet në Tiranë teksa do të marrë pjesë në një event. Një grup tifozësh interistë në kryeqytet vendosën ta surprizonin 45-vjeçarin duke u organizuar në sheshin “Skënderbej”, me shaj dhe flamuj zikaltër.

Nuk kanë munguar fotot dhe videot me ish-kampionin e Botës, i cili mbajti veshur fanellën e Interit për plot 10 sezone, duke u shndërruar në një legjendë zikaltër.

Duke pritur Matrix! 😍⚫️🔵

Posted by Inter Club Albania on Thursday, April 18, 2019