Shoku i ekipit i ngacmoi gruan, vendimi i futbollistit i cudit te gjithe

Një ngjarje e rallë ka ndodhur në Kolumbi, ku futbollisti i ekipit të Atletico Junior, Teofilio Gutierrez ka ngacmuar të dashurën e shokut të tij të skuadrës, Roberto Ovelar. Lajmi u bë publik dhe nga mediat atje, të cilat publikuan...