Nuk është përqafimi i fundit!

Nuk është përqafimi i fundit!

Futbollisti shqiptar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, nuk ka luajtur qe një kohë të gjatë duke nxitur spekulime për prishjen e raporteve ndërmjet tij dhe trajnerit Jurgen Klopp.

Strategu gjerman e kishte ngritur në mesjave në minutat e fundit të ndeshjes kundër Portos në Ligën e Kampionëve, por ndërroi mendje duke mos e inkuadruar aspak në lojë, gjë që nxiti edhe reagimin e tifozëve të Redsave që thoshin se 27-vjeçari nuk e meritonte një trajtim të tillë.

Ky përqafim i hedh poshtë të gjitha!