Flamurtari barazoi 1-1 me Atyrau në miqësoren e radhës që zhvilloi në Antalia. Kuqezinjtë e gjetën të parët golin me Tomislav Bushic me 11-metërsh bë minutën e 35-të por kundërshtarët nga Premier League e Kazakistanit arritën të shmangin humbjen. duke e barazuar rezultatin.

Shpëtim Duro aktivizoi nga minuta e parë këtë formacion: Nurkovic, Siljanovski, Bicaj, Polozhani, Musta, Sidibe, Useini, Muarem, Danilo Alves, Nedeljkovic dhe Busic. U aktivizuan gjatë lojës Sali, Liçaj, Hoxhaj, Camara, Zuka, Gafuri, Hyseni, Veliu dhe Juffo.

Gool Busic ⚽️ min 35 ( 11 m )🇦🇱 Flamurtari F.C 1 : 0 F.C Atyrau 🇰🇿

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here