Ndeshja mes Juventusit dhe Tottenhamit po del të jetë e jashtëzakonshme.

Pas dy golave të shënuar nga Higuain në fillim të ndeshjes, Harry Kane ka zbutur epërsinë e bardhëezinjëve në 2-1.

Kane kaloi edhe Buffonin për ta dërguar topin në rrjetë.

Në anën tjetër Juventusi ka humbur penallti në minutën e fundit të ndeshje.

Argjentinasi goditi shtyllën pas një gjuajtje të fortë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here