Portieri Loris Karius konfirmon edhe një herë tjetër se ka një debulesë për bjondet. Pas Pamela Reif dhe Annelie Alpert, gardiani i portës së Liverpul është shfaqur në krah të një tjetër bjode ‘shpërthyese’ .

Bëhet fjalë për modelen angleze, Ianthe Rose, e cila është mjaft e njohur në botën e showbiz edhe për shkak të shfaqjes së shpeshtë të saj në rrjetet sociale. Çifti është fotografuar edhe nga tabloidet britanike, duke bërë ‘shopping’, pak ditë më parë në rrugët e Liverpulit.

Dhe nëse gjuajtjet e kundërshrarëve nuk kanë lënë ndonjë shenjë, Ianthe Rose duket se e ka tronditur vertetw portwn e Karius.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here