Conte “le me gisht në gojë” Interin, ja ku pritet të shkojë italiani

Antonio Conte është gati për të pranuar ofertën e Bayernit të Mynihut, që e konsideron italianin trajnerin ideal për të pasuar kroatin Niko Kovac, që edhe nëse do ta fitojë Bundesligës, nuk do të qëndrojë në krye të kampionëve të Bundesligës. Një lajm i keq ky për drejtuesit e Interit dhe Romës, që mendonin ta … Read moreConte “le me gisht në gojë” Interin, ja ku pritet të shkojë italiani

Real Madrid-Manchester United, gati shkëmbimi i yjeve

Real Madridi është gati të ofrojë një shkëmbim të bujshëm. “Los Blancos” janë fiksuar pas Paul Pogba dhe këtë herë janë të gatshëm të japin përveçse parave dhe Gareth Bale në shkëmbim. Sipas “Don Balon”, vlera e francezit është 150 milionë euro dhe vetëm me këtë shifër do ta lëshonte Manchester United lojtarin. Pritet që … Read moreReal Madrid-Manchester United, gati shkëmbimi i yjeve