Home Te ndryshme Page 114

Te ndryshme

FOTO/ “Hysaj të kthehet me gomone në Shqipëri”, ai mund të blejë një biletë...

Portali italian “Il Napolista”, i ka kushtuar një material të veçantë thirrjeve të tifozëve në stadiumin “San Paolo”. Ky portal është marrë dhe me thirrjet e napolitanëve ndaj Elseid Hysajt, për të cilin thanë se duhet të merrte një gomone...

Tragjedi për Krishtlindje, futbollisti 20 vjeçar nderron jete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Portugali. Futbollisti i ekipit Asi i Boavista, Edu Ferreira ka ndërruar jetë në spital. Futbollisti 20 vjeçar ishte diagnostikuar me kancer vitin e kaluar dhe që atëherë ka qenë në luftë me...

Shoku i ekipit i ngacmoi gruan, vendimi i futbollistit i cudit te gjithe

Një ngjarje e rallë ka ndodhur në Kolumbi, ku futbollisti i ekipit të Atletico Junior, Teofilio Gutierrez ka ngacmuar të dashurën e shokut të tij të skuadrës, Roberto Ovelar. Lajmi u bë publik dhe nga mediat atje, të cilat publikuan...

MOST COMMENTED

Mbyllet ne barazim sfida midis zikalterve dhe Romes ne ‘San Siro’

Interi dhe Roma kanë zhvilluar një ndeshje mjaft atraktive për dashamirët e futbollit, e cila përfundoi me rezultat të barabartë (1-1). Ndeshja ishte shumë e...

HOT NEWS