Home Te ndryshme

Te ndryshme

No posts to display

MOST COMMENTED

Guardiola sulmon Chelsean dhe Unitedin: Nuk e duan VAR-in

Vendimi i zyrtarëve për të mos implementuar teknologjinë ndihmëse të arbitrimit edhe në sezonin e ardhshëm, duket se nuk i ka pëlqyer shumë trajnerit...

HOT NEWS