FOTO/ Modelja braziliane “i jep zemër” Milanit

Modelja e njohur braziliane, Fabiana Britto ka pozuar me fanellën e Milanit, duke karikuar kuqezinjtë në këtë sprint final të kampionatit, ku synohet rikthimi në Ligën e Kampionëve. Ish “lepurushja” e Play Boy-t njihet si një nga femrat më seksi dhe mjaft e famshme në fushën e modës, ku është përdorur si imazh për shumë … Read moreFOTO/ Modelja braziliane “i jep zemër” Milanit

Bukuroshja shqiptare i thotë “Jo” Ronaldos

“A takohesh me ndonjë futbollit?” Pyetja është e njëjtë. Fansat e Eriona Sulejmanit janë shumë kurreshtarë për të kuptuar se pas historisë me Xhemailin modelja shkodrane do të tentojë të lidhet me një futbollist tjetër. Ajo ka qenë e qartë për këtë çështje, i ka mjaftuar lidhja me ish-in e saj. Por fansat vijojnë ta … Read moreBukuroshja shqiptare i thotë “Jo” Ronaldos

Neres me nuse Instagrami

Futbollisti brazilian, David Neres, po kalon një sezon të shkëlqyer në Holandë me Ajakstin. Paraqitjet e mira në “Eredivisie” sollën plotësimin e një ëndrre të fëmijërisë së tij: Ftesa nga kombëtarja braziliane. Ndërkohë, Neres po i ecën mbarë dhe jashtë fushës së blertë. Futbollisti 22-vjeçar është prej disa muajsh i lidhur me modelen gjerman Kira  … Read moreNeres me nuse Instagrami