Messi – Ronaldo, “dashuri e verbër”

Liga e Kampionëve me ndeshjet kthyese, vjen në këtë javë, ku Barcelona dhe Juventusi po kërkojnë gjysmëfinalen. Padyshim që interesimi është aq i madh pasi që afër është edhe një finale Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Argjentinasi dhe portugezi janë padyshim dy lojtarët më të mirë të këtij shekulli. Debati rreth asaj se kush është … Read moreMessi – Ronaldo, “dashuri e verbër”