Home Bota Seria A Page 19

Seria A

Juventus kerkon Mesut Ozil

"Zonja e Vjeter" ne Itali i eshte bashkuar betejes bashke me Manchester United per te pasur ne ekipin e saj mesfushorin e Arsenalit Mesut Ozil.29-vjecari eshte ne muajit e fundit te kontrates me ekipin e Arsen Wenger. Trajneri i Juventusit...

FOTO/ “Hysaj të kthehet me gomone në Shqipëri”, ai mund të blejë një biletë...

Portali italian “Il Napolista”, i ka kushtuar një material të veçantë thirrjeve të tifozëve në stadiumin “San Paolo”. Ky portal është marrë dhe me thirrjet e napolitanëve ndaj Elseid Hysajt, për të cilin thanë se duhet të merrte një gomone...

MOST COMMENTED

Starova: Gabimet e arbitrave na kane bere te humbasim renditjen ne...

Një fitore në dukje e lehtë dhe një Partizan që jo vetëm kthehet te fitorja, por duket se vërtetë tani ka filluar të funksionojë. “Nuk...

HOT NEWS