Home Bota Page 76

Bota

1 euro në sekond dhe 3400 euro në orëe, ja shifrat e “cmendura” që...

Neymar u transferua te PSG, nga Barcelona, për 222 milionë euro, gjatë merkatos së verës. Të francezët, Neymar përfiton 30 milionë euro në sezon, duke u bërë kështu lojtari më i paguar i skuadrës. Nëse e zbërthejmë pagën e brazilianit, atëherë...

MOST COMMENTED

Keto jane dy gjysemfinalet e fundit te DFB Pokal,mbizoteron sfida Schalke...

Të mërkurën në mbrëmje do të kompletohet faza çerekfinale e edicionit të 75 të Kupës së Gjermanisë, teksa do të luhen edhe dy ndeshjet...

HOT NEWS