Home 2018 April

Monthly Archives: April 2018

MOST COMMENTED

Bayerni ofron 60 milion euro per sherbimet e Gelson Martins

Paraqitjet e mira me fanellën e Sporting Lisbonës, kanë bërë që të shtohen pretendentët për talentin Gelson Martins. Pas Liverpoolit dhe Manchester United, listës...

HOT NEWS