Bie sirena angleze per mbrojtesin e Bolognës, Adam Masina. Sipas mediave italiane për 24-vjeçarin ka shfaqur interes skuadra e West Ham. Drejtuesit e klubit nga “London Stadium” kanë nisur bisedimet me skuadrën italiane që zotëron dhe kartonin e futbollistit. Trajneri i anglezëve, David Moyes kërkon përforcime për pjesën e mbetur të sezonit dhe Masina duket alternativa e duhur për repartin e mbrojtjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here