Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Portugali. Futbollisti i ekipit Asi i Boavista, Edu Ferreira ka ndërruar jetë në spital.

Futbollisti 20 vjeçar ishte diagnostikuar me kancer vitin e kaluar dhe që atëherë ka qenë në luftë me sëmundjen e rëndë, e cila e ka mposhtur sot.

Lojtari ndërroi jetë në spitalin Santo Antonio të Portos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here