Teuta fitonim minimalisht ndaj Osmaniyespor në miqësoren e dytë gjatë qëndrimit në Turqi për fazën përgatitore të janarit. Goli i vetëm në këtë test u shënua nga Amadu Latif në minutën e 70-të. Një performancë pozitive kjo e skuadrës që drejtohet tashmë nga Stavri Nica, i cili zëvendësoi ta larguarin Gugash Magani. Nica aktivizoi nga minuta e parë këtë formaciom: Kastrati, Shkalla, Latif, Hrkac, Bilali, Hila, Mustafov, Gjorgjevski, Beqaj, Hakaj dhe Cyrbja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here