Tuesday, December 6th, 2016

milan

super-mario_2448871b

City ul çmimin e Balotelli, Milan sytë nga sulmuesi

Mario Balotelli kthehet sërish në objektivin kryesor të Milan, i cili kërkon të mbyllë me një goditje të madhe merkaton e janarit. Klubi kuqezi vazhdon bisedimet ...

More milan News

kaka

Kaka – Milan çështje orësh

Tifozët e Milanit kërkojnë rikthimin e Kaka në  “San Siro”. Sipas asaj që raporton “Gazzatta dello Sport”, dy klubet kanë gjetur ...
Ricardo Kaka Milan transfer

Kaka “flirton” sërish me Milan

Vizita i fundit i brazilianit Kaka' në Milano ka shërbyer që mesfushori të takojë mjaft miq, por edhe për të bërë ...
guardiola

E ardhmja e Guardiolës në udhëkryq!

Tashmë po përflitet gjithnjë e më shumë për largimin e teknikut Pep Guardiola nga Barcelona. Menaxheri i tij Josep Maria Orobitg, ...
610x159

INFO:Milan-BATE Borisov

Milani pothuajse e ka siguruar kalimin e fazës grupore pasi vetëm Barcelona duket rivalë për atë në grup kundër Bate dhe ...
610x147

Van Bommel:Gjithmonë është bukur kur humb rivali

Van Bommel ka deklaruar se është gjithmonë bukur kur rivali humb,përkatësisht këtë herë ishte Interi. ''Ne duhet të shikojmë veten tonë por ...
Milan - KK

VIDEO:Milan 3-0 Palermo

Edhe Milani ia doli pasi mposhti Palermon në San Siro me rrezultat 3-0. Shikoni golat e këtij takimi.../lajmesport.com
610x70

El Shaarawy nuk largohet nga Milani

El Shaarawy nuk largohet nga Milani,ky ishte mendimi i Robert La Florio Savona. ''Unë kam dëgjuar shumë storie të tilla por nuk ...
Ibrahimovic-K1

Berlusconi:Milani më i fortë se Barcelona

Presidenti i kampionit aktual të Italisë,Silvio Berlusconi thotë se skuadra e tij është më e fortë se Barcelona. ''Ne do tentojmë të ...
Pirlo-K

Pirlo i qetë para Milanit

Mesfushori i Juventusit, Andrea Pirlo ka thënë se ai është shumë i qetë para ndeshjes së Milanit. "Ndeshja kundër Milanit? Unë jam ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Kursi i Kembimit

Game Answers sites

Archives