Thursday, May 26th, 2016

merkato

guardiola

E ardhmja e Guardiolës në udhëkryq!

Tashmë po përflitet gjithnjë e më shumë për largimin e teknikut Pep Guardiola nga Barcelona. Menaxheri i tij Josep Maria Orobitg, ka theksuar se per largimin ...

More merkato News

Galliani-R

Galliani: Interi dhe Juventusi më të mirë ne merkato

Adriano Galliani ka përgëzuar Interin dhe Juventusin për tranferimet e bëra gjatë këtij afati kalimtar. “Unë nuk mund të jap votën time ...
61993_news

Louis Van Gaal : Nuk ka kthim prapa për Luca Tonin

Trajneri i Bayern Munchen ka bërë të qartë se sulmuesi i tyre Luca Toni nuk është me i nevojshëm për klubin. Trajneri ...

Liverpool në ndjekje të Church

Sulmuesi i talentuar i Reading Simon Curch është vënë në "shënjester" të Rafa Benitez. 21-vjecari ka shenuar plot 8 gola në 12 ...

“Merkato” e varfër në hendbollin Kosovar

Lojtarët të cilët të aplikuan në afatin kalimtar për ndërrimin e klubit: 1. Riste Trajkovski nga Besa Famiglia ...
refik-halili-duke-folur-1

Halili: kontratat çështje kohe

Në kohën para zhvillimit të asamblesë, skuadra e Tiranës gjendej në udhëkryq. Pas asamblesë nga e cila doli presidenti i ri ...
o.Niell

Martin O’Neill do sjelli tre lojtarë të rinjë tek Aston Villa

Shefi i Aston Villës duket se iu kthye me vrull punës pas kthimit triumfal nga “Kupa e paqes.” Menaxheri i Villës është ...

Chelsea cakton buxhetin:117 mln euro!

Roman Abramovich i gatshëm të bëj cmëndurira. Sipas te famshmes "Daily Mail" multimiliarderi rus kërkon të sjellë në Londër tre emra të ...

Reklame

Lajmesport TV

Kursi i Kembimit
4 pics 1 word answers
PicToWord Answers
Guess the Emoji Answers

Game Answers sites

Archives