Tuesday, December 6th, 2016

inter

inter carew

Inter zëvendëson Milito me Carew

John Carew mbërriti në Milano ku do të veshë fanelën e Interit deri në fund të sezonit. Sulmuesi shtatlartë norvegjez pa kontratë, u shpreh i kënaqur ...

More inter News

schelotto

Blerjet e Inter, Schelotto dhe Kuzmanovic

Pas shitjes së Snejder tek Galatasaray dhe Coutinho tek Liverpool, Inter ka bërë dy blerje të reja në merkaton e janarit. ...
richiardi fotocronache  - via passo di Fargorida 11   20148 MILANO    TEL ++39 02 36504490  mail@richiardi.com

Moratti: Përfituam 7.5 milion euro nga Sneijder

Presidenti i Interit, Masimo Moratti ka mbetur i kënaqur me mbylljen e marrëveshjes me Galatasaray për Wesley Sneijder. Numri një i ...
610x165

Motta:Do kthehemi

Thiago Motta ka deklaruar se skuadra e tij do kthehet edhe në Serie A nëse luajnë si ndaj Lille mbrëmë në ...
Zarate-K3

Formacionet zyrtare:Lille-Inter

Interi dhe Lille duhet të fitojnë patjetër për të mos rrezikuar në kalimin e grupeve që edhe pas fitores dhe kishte ...
Mourinho - K

Mourinho:Unë jam Interist

Trajnerii Real Madridit dhe ish-trajneri i Interit,Jose Mourinho thotë se është një Interesit dhe po vuan duke parë rrezultatet e Interit. ''Nuk ...
610x147

Van Bommel:Gjithmonë është bukur kur humb rivali

Van Bommel ka deklaruar se është gjithmonë bukur kur rivali humb,përkatësisht këtë herë ishte Interi. ''Ne duhet të shikojmë veten tonë por ...
610x136

VIDEO:Catania 2-1 Inter

Shikoni golat e takimit Catania 2-1. Cambiasso për Inter ndërsa Almiron e Lodi shënuan për fitoren e madhe të Catania. Shikoni golat.../lajmesport.com
Italy Soccer Serie A

Rochi larg Interit për 30 vite

Ndeshja Inter-Napoli është shkatërruar tersiht nga arbitëri. ''Ka bërë plot tre gabime të medha që kanë kushtuar shumë në fund.Në cdo rast ...
610x4

Pazzini: Gasperini të jetoj me zgjedhjet e tij

Sulmuesi i Interit, Giampaolo Pazzini shpreson se Interi do t'i rikthehet fitoreve të shumta ashtu sikur bëri në ndeshjen e fundit ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Kursi i Kembimit

Game Answers sites

Archives