Ajo është 23 vjeç dhe ka një trup të skalitur, të cilit nuk mund t’i gjesh asnjë mangësi. Ka joshur botën e modës, por kryesisht seksin e kundërt, meshkujt. Në llogarinë e saj në Instagram ka miliona ndjekës dhe karrierë e saj i ngjan një meteori në ngjitje.

Kjo është Sierra Skye, emri i vërtetë i së cilës është Egan. Ka lindur në Los Angeles, Shtetet e Bashkuara, dhe është me prejardhje italiane, prandaj ajo ka dy kombësi.

Sipas sajtit sportiv “Great Phisique”, u bë e njohur që në vitin 2015 kur nisi të publikonte foto e saj. Përtej bukurisë që i ka falur nëna natyrë, frekuentimi i palestrës dhe aktiviteti sportiv kanë ndikuar që të ketë një trup të përkryer. Askush nuk mund ta mohojë se ka aftësi për të punuar me firma të nivelit të lartë të botës së modës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here