Paris Saint Germain është ndër ekipet më të kompletuara në Europë por ky fakt nuk do t’i ndalojë drejtuesit që të përforcojnë ekipin në verën e ardhshme teksa objektivi i madh do të jetë në mesfushë.

Emery po kërkon një pasues të Thiago Mottas që me shumë mundësi do të largohet në verë dhe kandidati numër 1 është N’golo Kante, motori i mesfushës së Chelseat.

Ai është shumë i rëndësishëm për Conten, por një ofertë e ‘çmendur’ nga Parisi mund të ndryshojë letrat në tavolinë për francezin. Me Kante, por edhe Verratin e Rabiot, mesfusha pariziene do të ishte vërtetë për t’u admiruar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here