Mesfushori Andre Gomes pritet të largohet gjatë verës nga skuadra e Barcelonës. Portugezi duket se asnjëherë nuk ka arritur të përshtatet me stilin e lojës së katalanëve dhe për këtë arsye drejtuesit kanë menduar për një largim të tij. Lajmi për largimin e 24-vjeçarit nga Barcelona është bërë i ditur nga “Mundo Deportivo”. Andre Gomes pëlqehet nga disa skuadra në Itali dhe në Angli, ku ndër ekipet pretendente për shërbimet e tij janë Juventus dhe Milan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here