Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës konsiderohet mbretëresha e fitnesit, por ka një lidhje të ngushtë edhe me futbollin. Po flasim për Nora Seguran, bashkëshorten e portierit Tim Howard, që ka një të kaluar me fanellën e Manchester United në Premier League, aktualisht pjesë e Colorado Rapids në MLS.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto të ndryshme provokuese. Ndonjëherë e kalon cakun, me selfie krejtësisht nudo. Përderisa merr dhe miratimin e partnerit, gjithçka është “ok”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here