Kastrioti i Krujës vazhdon të thellojë diferencën me ndjekësit më të afërt në Grupin A të Kategorisë së Parë. Krutanët triumfuan 3-0 me Erzenin dhe shkojnë në kuotën e 29 pikëve, 11 më shumë se Egnatia. Takimi tjetër i play off-it, Dinamo – Besëlidhja përfundoi në barazim pa gola.

Në sfidat e play out –it Vllaznia B barazoi 3-3 me Besën, ndërsa Burreli 0-0 me Tërbunin.

Kastrioti – Erzeni 3-0

Dinamo – Besëlidhja 0-0

Egnatia (pushim)

Vllaznia – Besa 3-3

Burreli – Tërbuni 0-0

Korabi (pushim)

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here