E ardhmja e Alex Sandro tek Juventusi është akoma për t’u vendosur. Mbrojtësi kërkohet nga shumë skuadra dhe mbi të gjitha qëndron Manchester Uinted. Sipas mediave angleze, “Djajtë e Kuq” janë gati t’i paraqesin “Zonjës së Vjetër” një superofertë për kartonin e brazilianit gjatë merkatos së verës. Po sipas asaj që shkruajnë mediat, 27-vjeçari është kërkesa numër një e trajnerit Mourinho për të përforcuar repartin e prapavijës për sezonin e ardhshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here