Manchester United hedh seriozisht vështrimin nga zbulimi i këtij sezoni në Premier League. Bëhet fjalë për sulmuesin e Watford, brazilianin Richarlison, i cili deri tani ka zhvilluar një sezon të shkëlqyer duke shënuar 5 gola dhe duke 4 asiste. Djajtë e Kuq sipas asaj që raportojnë mediat angleze janë gati t’i paraqesin Watfordit një ofertë prej 45 milionë eurosh për të marrë shërbimet e futbollistit nga vendi i Sambas, pasi Jose Mourinho e pëlqen shumë lojtarin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here