Dashurinë për futbollin në përgjithësi dhe për Manchester United në veçanti e ka shprehur qysh herët.

Katrina Maria është një tifoze e zjarrtë e “Djajve të Kuq” dhe në rrjetet sociale vështirë se lë moment pa e treguar këtë.

Modelja, që numëron mijëra ndjekës, në përshkrimin e saj thotë se është edhe blogere e këshilluese për dieta të shëndetshme dhe ushtrimet për një fizik si të sajin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here