Juxhin Xhaja, pak ditë më parë u shpall gjyqtari i vitit në një mbrëmje gala të organizuar nga FSHF.
Sot, pavarsisht se është pushim, për shkak të festës së Krishtlindjes, Xhaja ka zgjedhur që të stërvitet.

Arbitri ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku duket në palestër dhe e ka shoqëruar me shkrimin: “Nuk ka ditë pushim, Gëzuar Krishtlindjen”.
Mesa duket, Xhaja po përgatitet që të jetë në formë për vitin e ri kalendarik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here