Teuta e ka detyrim fitoren me Lushnjen. Trajneri Nica e ka ndarë mendjen në lidhje me formacionin dhe nuk ka ndryshime nga ai parapraku që ishte menduar. Hakaj dhe Dedic janë të dëmtuar dhe kanë mbetur jashtë, ndërkohë që Mustafov me probleme gjatë fazës do të jetë në fushë. Së bashku me Gjorgievski-n dhe Bilalin ata do debutojnë me durrsakët. As te Lushnja nga ka ndonjë surprizë. Fation Sefa ka sakrifikuar dhe do të jetë në fushë.
TEUTA-LUSHNJA (14:00)
FORMACIONET E MUNDSHME
TEUTA: Kastrati, Gjorgievski, Shkalla, Hrkac, Bilali, Beqja, Çyrbja, Hila, Mustafov, Karimi, Latif Amadu. Trajner: Stavri Nica
LUSHNJA: Spaho, Magani, Prençi, Bufazi, Mone, Meto, Alushi, Papa, Pepa, Canka Sefa. Trajner: Hysen Dedja
Gjyqtarë: Emirion Sino, Ilir Tartari, Denis Agaraj, Klajdi Kola

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here