Marouane Fellaini, është fotografuar teksa po konsumonte drekë romantike me ish-yllin e “PlayBoy”, Victoria Bonya në një restorant në Londer. Modelja ruse është një nga femrat më seksi në botë, mjafton të shikoni fotot e saj për t’a kuptuar këtë. Ajo është 38-vjeçare dhe ka një vajzë të vogël, e cila është po aq e bukur sa nëna e saj.
Bonya, njihet edhe si ish-gruaja e Alex Smurfit, djalit të multi-milionerit irlandezo-britanik, Michael Smurfit.Deshmitaret  kanë raportuar se çifti dukej shumë pranë njëri-tjetrit ndërsa konsumonin darkën dhe shkëmbenin edhe ndonjë buzëqeshje.Shtypi rus, spekulon se modelja dhe mesfushori i United janë prej disa muajsh së bashku. Mirëpo, asnjëri prej tyre deri më tani nuk e kanë konfirmuar diçka të tillë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here