Nga Miami, në Florida, vjen mbështetja e zjarrtë për Juventusin, pas eliminimit plot polemika në sfidën e kthimit me Realin e Madridit në çerekfinale të Championsit. Njihet thjesht me emrin Elisa, është modele italiane që jeton dhe punon në Amerikë, por zemrën e ka në Torino.

 

Vajza e cila ka pushtuar edhe faqet e Playboy ka debulesë për bardhezinjtë dhe beson se skuadra e Allegrit do ta zgjidhë shumë shpejt edhe çështjen e titullit në Serinë A.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here