Quhet Elena Gusmeroli, jeton në Milano dhe merret me modeling. Ka fituar shumë popullaritet në rrjetet sociale falë fizikut të saj, por ende ruan shumë sekrete për fansat.

Është e apasionuar pas futbollit, por nuk e ka zbuluar skuadrën e saj të zemrës apo futbollistin e preferuar. Ndoshta kjo është një mënyrë për të tërhequr sa më shumë ndjekës, tifozë të ekipeve të ndryshme.


Elena e ndjek rregullisht palestrën, ku kalon orë të tëra për të mbajtur trupin në formë. Dhe kur e sheh me bikini e kupton se është një engjëll e pasarelave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here