Për Matteo Darmian është momenti i rikthimit në Serinë A. Mbrojtësi italian ka luajtur shumë pak, vetëm 397 minuta në Premier League dhe Champions League me Manchester United duke shtuar pakënaqësitë te lojtari. Vetë 28-vjeçari pranoi se ka nostalgji për Italinë edhe pse luan në një klub të madh ndërsa i pyetur për interesimin e Juves u shpreh i lumtur por shtoi se fokusi i tij është të mbyllë mirë sezonin dhe në verë do të bisedojë me drejtuesit e Djajve të Kuq.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here