Klubet e Serie A ka marrë një pushim dyjavor dhe lojtarët kanë shkuar të gjithë me pushime.

Giorgio Chiellini dhe gruaja e tij Carolina Bonistalli kanë shkuar në Maldive sëbashku me ish-lojtarët e Juventusit, Leonardo Bonucci dhe Emanuele Giaccherini, bashkë me familjet e tyre dhe persona të tjerë të rëndësishëm.

Carolina Bonistalli shkrepi një foto dhe e postoi në “Instagram”-in e saj për të rikujtuar rastin me titullin: “Duke ngrënë një darkë sëbashku”.

Serie A do të kthehet në veprim në fundjavë në 20-21 janar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here