Sunday, December 17th, 2017

Valencia

Real Madrid befason tifozët me përforcimin e ri nga rivali i La Ligës

Real Madrid kërkon një përforcim nga Valencia. Klubi nga Santiago Bernabeu ka shfaqur interesim për talentin e Valencias, Rafa Mir. “Elbernabeu.com” raporton se “Los Blancos” kërkojnë 20 vjeçarin ...

More Valencia News

Valencia – Barcelona, formacionet e skuadrave

Valencia dhe Barcelona takohen sonte në super-ndeshjen e La Ligas. Sfida mes dy skuadrave fillon prej orës 20:45, përcjellë “Lajmi.net”. Më poshtë i ...

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives