Thursday, January 24, 2019
Home Te ndryshme Page 114

Te ndryshme

FOTO/ “Hysaj të kthehet me gomone në Shqipëri”, ai mund të blejë një biletë...

Portali italian “Il Napolista”, i ka kushtuar një material të veçantë thirrjeve të tifozëve në stadiumin “San Paolo”. Ky portal është marrë dhe me thirrjet e napolitanëve ndaj Elseid Hysajt, për të cilin thanë se duhet të merrte një gomone...

Tragjedi për Krishtlindje, futbollisti 20 vjeçar nderron jete

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Portugali. Futbollisti i ekipit Asi i Boavista, Edu Ferreira ka ndërruar jetë në spital. Futbollisti 20 vjeçar ishte diagnostikuar me kancer vitin e kaluar dhe që atëherë ka qenë në luftë me...

Shoku i ekipit i ngacmoi gruan, vendimi i futbollistit i cudit te gjithe

Një ngjarje e rallë ka ndodhur në Kolumbi, ku futbollisti i ekipit të Atletico Junior, Teofilio Gutierrez ka ngacmuar të dashurën e shokut të tij të skuadrës, Roberto Ovelar. Lajmi u bë publik dhe nga mediat atje, të cilat publikuan...

MOST COMMENTED

Skënderbeu me sytë nga KAS, tashmë Daja duhet të bëjë motivatorin

Humbja e pare pas 10 ndeshjesh per Skenderbeun ne kampionat vjen vetëm 2 ditë pas publikimit të vendimit të UEFA-s për përjashtimin për 10...

HOT NEWS