Thursday, January 24, 2019
Home Te ndryshme

Te ndryshme

No posts to display

MOST COMMENTED

11-metërshi i Gameiros i mjafton Atleticos ndaj Deportivos, Bare ne stol

Atletico e Madridit fitoi me vështirësi me Deportivo La Corunan në “Wanda Metropolitano”, ku u shënua vetëm një gol, edhe i me 11-metërsh dhe...

HOT NEWS