Sunday, December 17th, 2017

Sporti Shqiptar

Mesjavë e nxehtë me gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë

Nga java e 28-të e Superiores, te ndeshjet e para gjysmëfinale të kupës së Shqipërisë. Të mërkurën futbolli shqiptar do të fokusohet te dy përballje mjaft ...

More Sporti Shqiptar News

Ja kuqezinjtë e thirrur nga De Biasi për dy miqësoret e marsit

Gianni De Biasi do të dalë nesër para mesditës në një konferencë për shtyp në mjediset e FSHF-së, për të shpalosur ...

Vokrri: Kosova i ka siguruar votat per pranim në UEFA

Presidenti i Federatës së Fatbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, ka thënë se Federata e Futbollit të Kosovës, i ka siguruar votat ...

Josa: Partizani? Më intereson vetëm Skënderbeu

Trajneri i Skënderbeut Mirel Josa nuk e vlerëson Flamurtarin nga pozicioni që ka në klasifikimin e përgjithshëm, por si jë kundërshtar ...

De Biasi: Objektivi jonë është kalimi i grupit

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi ishte kryefjala e një ceremonie të veçantë të organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit ...

Kryeqyteti është i kuq.

Partizani mundi 2-0 Tiranën në derbi, pas një 90 minutëshi të luajtur me krenari, lavdi e pasion, gjatë të cilit nuk ...

De Biasi: Manaj? Më mirë të luante në huazim

Europiani po afron, për gjithë shqiptarët është më interesanti i gjithë historisë pasi për herë të parë në një kompeticion të ...

Shqipëria luan me Ukrainën ose Koren e Jugut

Puna për rindërtimin e stadiumit të Shkodrës, ‘Loro Boriçi’ vazhdon me ritme të mira dhe tashmë ka nisur vendosja e stolave ...

Kupa, Partizani ul çmimet e biletave

Partizani ka nevojë për mbështetjen e tifozëve për të tentuar përmbysjen e madhe në sfidën e kthimit të ruandit cerekfinal të ...

De Biassi analizon merkaton kuqezi

Prezantimi i “lëkurës së dytë” të djelmoshave që drejton padyshim ishte një rast ku De Biasi nuk mund të mungonte. Trajneri ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives