Friday, December 15th, 2017

Sporte Të Tjerë

Hamilton dhe Vettel nuk i zëne besë njëri-tjetrit

Të gjithë janë gati për të shkelur gazin. Këtë fundjavë në Australi do të marrë start kampionati Botëror i Formula 1, që me ndryshimet e bëra ...

More Sporte Të Tjerë News

Formula 1 më spektakolare në 2017, ndryshojnë rregullat

Sezoni 2017 do të hapë një kapitull të ri në botën e Formula 1 me makina më ekstreme dhe të shpejta. ...

Ferrari ndryshon ngjyrë, Mercedes e “konkurron”

Duel në distancë edhe kur makinat nuk zbresin në pistë. Mercedes dhe Ferrari ndezin motorët për një tjetër sezon spektakolar. Kampionët gjermanë ...

Prezantohet modeli i ri i Red Bull-it për 2016-ën

Red Bull prezantoi gjatë një eventi special në Londër modelin e ri të njëvendëshes, që do të garojë gjatë këtij viti ...

Rekorde pa fund në All Star Game, Westbrook më i miri

Rekordet janë bërë për t’u thyer dhe historia është bërë për t’u shkuar. All Star Game i vitit 2016 do të mbahet ...

Ferrari, Marchionne sulmon Montezemolon

Sezoni i shpërthimit të Ferrarit. 2016 parashikohet si viti i duhur që skuadra italiane të rikthehet te sukseset në Formula 1, ...

Montezemolo shuan optimizmin për Schumacher

Që nga ai fund dhjetori i 2013 kur pësoi aksidentin ndërsa bënte ski në Alpet Franceze gjendja shëndetësore e Michael Schumacher ...

Federer operohet në menisk, disa javë larg tenisit

Roger Federer kërkon ndihmën e bisturisë për t’u rikuperuar sa më shpejt nga dëmtimi i pësuar gjatë Australian Open. Tenisti zviceran ...

Formula 1, Renault prezanton makinën e sezonit 2016

“Ja ku po vijmë”. Ky është sllogani i zgjedhur nga Renault për të prezantuar makinën e re të Formula 1 për ...

NBA, Miami Heat në krizë

Miami Heat në rënie të lirë. Skuadra nga Florida pësoi humbjen e tretë radhazi dhe të 19-ën në këtë sezon të ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives