Kupa e Shqiperise

Rinis Kupa e Shqiperise me fazen cerekfinale

Pas pushimeve të dimrit, futbolli shqiptar rikthehet sërish. Fillimisht me Kategorinë Superiore dhe më pas me Kupën e Shqipërisë. Katër çerekfinalet e para do të zhvillohen të mërkurën më 31 janar. Përballjet më interesante do të jenë Tirana-Kukësi dhe...

MOST COMMENTED

Lewandowski i gatshëm ti bashkohet pankinës së Real Madridit

Robert Lewandowski beson tek shprehja e treta e vërteta, këtë herë duke u shfaqur besimplotë se shumë shpejt do të mbajë veshur fanellën e...

HOT NEWS