Home Shqiperi Kupa e Shqiperise

Kupa e Shqiperise

Rinis Kupa e Shqiperise me fazen cerekfinale

Pas pushimeve të dimrit, futbolli shqiptar rikthehet sërish. Fillimisht me Kategorinë Superiore dhe më pas me Kupën e Shqipërisë. Katër çerekfinalet e para do të zhvillohen të mërkurën më 31 janar. Përballjet më interesante do të jenë Tirana-Kukësi dhe...

MOST COMMENTED

Arrigo Sachi i thur lavde Tares per rezultatet e arritura

Igli Tare vijon të marrë elozhe nga personazhet më të njohur të futbollit italian. Pasi fitoi titullin e Drejtorit Sportiv më të mirë për...

HOT NEWS