Kategoria Superiore

Shumë oferta për Skenderbeun, zbulohen dy largimet e para në merkaton e janarit

Skuadra e Skënderbeu e mbylli vitin kalendarik 2017 me shumë sukses. Korçarët u renditën të parët në Superiore si dhe e mbyllën fazën e grupeve të Europa League me 5 pikë. Korçarët do të udhëtojnë në fillim të janarit drejt...

MOST COMMENTED

Zidane ndihet fajtor per humbjen e Realit

Zinedine Zidane merr përgjegjësitë për eliminimin e turpshëm të Realit të Madridit nga Leganes në Kupën e Mbretit. Trajneri francez e ka të vështirë...

HOT NEWS