Home Shqiperi Kategoria Superiore

Kategoria Superiore

No posts to display

MOST COMMENTED

1 euro në sekond dhe 3400 euro në orëe, ja shifrat...

Neymar u transferua te PSG, nga Barcelona, për 222 milionë euro, gjatë merkatos së verës. Të francezët, Neymar përfiton 30 milionë euro në sezon, duke...

HOT NEWS