Friday, December 15th, 2017

Parashikime Sportive

Barcelona – AC Milan formacionet e mundshme

E konsideruar si ndeshja më e rëndësishme e Champions League përballja mes Milan dhe Barcelonës pritet me një interes të madh në mbarë botën. Katalanasit do ...

More Parashikime Sportive News

Schalke 04 – Galatasaray formacionet e mundshme

Një nga sfidat e Champions League për mbrëmjen e sotme do të jetë ajo mes Shalke 04 dhe Galatasaray. Pas barazimit ...

Formula 1: Bastet shohin Lewis Hamilton fitues

Pas 12 sezoneve me testime, bastet japin verdiktin e tyre për favoritët për fitoren e titullit kampion në Formulën 1. Sebastian ...

Parashikim: Milan – Inter

Nesër me fillim nga ora 20:45 pothuajse e tërë bota do jetë para televizionit për të parë një derbi si Milan-Inter. Një ...

Parashikim: Chelsea-Norwich

Vendi: Stamford Bridge-Londër Koha: 6 tetor 2012,16:00 Takimi: Chelsea-Norwich Gjyqtar kryesor: Taylor Pas Arsenalit tani Norwich mund të jetë skuadra e rradhës që do dal ...

Parashikim: West Ham – Arsenal

Vendi: Boleyn Ground — Londër Koha: 6 tetor 2012,18:30 Takimi: West Ham-Arsenal Gjyqtar kryesor: Dowd Edhe kjo javë do na sjellë një derbi tjetër londinez,por ...

Parashikim: Arsenal – Chelsea

Arsenali do jetë sërish skuadra e cila do marrë pjesë në derbin e javës në Premier League. Pas Cityt tani rivali i ...

Parashikim: Man.City – Arsenal

Vendi: Etihad Stadium,Manchester Koha: 23 shtator 2012,17:00 Takimi: Manchester City-Arsenal Gjyqtar kryesor: M.Dean Të dielën me fillim nga ora 17:00 do zhvillohet një nga dy ...

Parashikim: Sevilla – Real Madrid

Vendi: Ramon Sanchez Pizjuan,Sevilla Koha: 15 shtator 2012,22:00 Takimi: Sevilla - Real Madrid Sevilla do e presë Real Madridin i cili dëshiron vetëm ...

Parashikim: Getafe – Barcelona

Vendi: Madrid (Getafe),Alfonso Perez Koha: 15 shtator 2012,20:00 Takimi: Getafe - Barcelona Gjyqtar kryesor: Tixeira Vietienes Barcelona pritet të përballet me Getafe e cila ka ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives