Sunday, December 17th, 2017

Milan

Formacionet zyrtare: Verona – Milan

Verona dhe Milani kanë publikuar formacionet zyrtare. Ndeshja mes tyre fillon në ora 12:30, përcjellë “Lajmi.net”. Verona: Nicolas; A. Ferrari, Caracciolo, Heurtaux, Cáceres; Romulo, B. Zuculini, Büchel, Verde; Cerci, ...

More Milan News

Milan – Verona, formacionet e ndeshjes

Milani takohet përsëri me Veronan. Pasi e mundi në Kupën e Italisë bindshëm 3:0 në mesjavë, kuqezinjtë sot luajnë në “Bentegodi” ndaj ...

Gattuso publikon listën e Milanit kundër Veronas

Milan ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Veronas në Serie A. Portierët: A. Donnarumma, G. Donnarumma, Storari Mbrojtësit: Abate, Antonelli, ...

Kaka kthehet në Milan

Leite Kaka ka vendosur të pensionohet nga futbolli. Ish ylli i Kombëtares braziliane është i gatshëm ta mbyll karrierën e tij. Por, portali ...

Conte – Ancelotti, cili prej tyre do të jetë trajner i ri i ekipit të njohur nga Serie A?

Gennaro Gattuso shpreson të mos jetë vetëm trajner i përkohshëm në Milan. Skuadra nga San Siro vazhdon t’i ketë në plan dy ...

Lamtumirë Milan, Donnarumma bën tradhtinë e dekadës!

Mediat italiane kanë raportuar gjatë ditës së sotme se Juventusi po përgatitë një ofertë të lartë për transferimin e Donnarummas. Kampioni në fuqi i Italisë, ...

Luftë mes Milanit dhe Interit, shkak super-lojtari i Barcelonës

Interi dhe Milani kanë një rivalitet edhe jashtë fushës së lojës, në merkato. Së fundi drejtuesit e Interit kanë marrë kontakte me Barcelonën ...

Bonucci – Donnarumma, shikojeni çfarë ndodhi para ndeshjes Milan – Verona

Mediat italiane kanë publikuar pamjet nga zhveshtorja e Milanit kur Leonardo Bonucci ishte duke biseduar me portierin Gianluigi Donnarumma para ndeshjes ...

Gattuso e jep lajmin e madh për Donnarumman

Gianluigi Donnarumma nuk ka kërkuar të largohet nga Milan, ka bërë të ditur trajneri Gennaro Gattuso. Strategu i “Rossonerëve” ka insistuar se ...

Nëse largohet nga Milan, ky do të jetë klubi i ri i Donnarummas

Gianluigi Donnarumma pritet të largohet nga Milan gjatë vitit 2018. Portieri i ri italian ka sërish pakënaqësi me klubin nga San Siro. Andaj, ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives