Sunday, December 17th, 2017

Massimiliano Allegri

Juventus-Tottenham, deklaratë e papritur nga Allegri

Massimiliano Allegri pret që Juventusi ta eliminojë Tottenhamin. Gjithsesi, ai e vlerëson ekipin nga Londra, përcjellë “Lajmi.net”. “Tottenhami ka një skuadër të re dhe me talentë, por nëse ...

More Massimiliano Allegri News

Allegri: Ja çfarë bëri Interi mbrëmë

Massimiliano Allegri është shprehur i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve të tij ndaj Interit. Ai thotë që Juventusi duhet të përmirësohet fizikisht, ...

Allegri ka lëvdata për skuadrën e tij për paraqitjen ndaj liderëve të Serie A

Massimiliano Allegri është deklaruar pas derbit Juventus – Inter. Zonja e Vjetër ka dështuar t’i shkaktojë humbjen e parë Interit këtë edicion ...

Katastrofë për Juventusin para ndeshjes ndaj Barcelonës

Mbrojtësi i Juventus Giorgio Chiellini është jashtë ndeshjes së sotme ndaj Barcelona-s pas një dëmtimi të pësuar në kofshë. Qendërmbrojtësi pritej të ...

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives