Home Kupa e Botes 2018

Kupa e Botes 2018

“Rusi 2018”,kush jane ‘yjet’ qe pritet te dhurojne spektakel

Kur kanë mbetur dhe pak muaj nga starti i kampionatit botëror “Rusi 2018”, gazeta spanjolle As bën një parashikim për lojtarët që pritet të shkëlqejnë në eventin më të rëndësishëm të botës së futbollit. Cristiano Ronaldo. Kapiteni i Kombëtares Portugeze po...

MOST COMMENTED

Turqit e Besiktas kerkojne Sliman ne ekipin e vet

Islam SLimani mund te nise nje adventure te re futbollistike larg Premier League. Sulmuesi është shumë pranë largimit nga skuadra e Leicester, pasi nuk...

HOT NEWS