Sunday, December 17th, 2017

Kryesoret

Reali dje fitoi Kupën e Botës, sot të gjithë po qeshin me Casemiron

Real Madridi mposhti Gremion në finalen e Kupës së Botës. E gjatë festës së golit të Cristiano Ronaldos, Casemiro mund ta pësonte keq, përcjellë “Lajmi.net”. Mesfushori kërceu mbi ...

More Kryesoret News

Formacionet zyrtare: Verona – Milan

Verona dhe Milani kanë publikuar formacionet zyrtare. Ndeshja mes tyre fillon në ora 12:30, përcjellë “Lajmi.net”. Verona: Nicolas; A. Ferrari, Caracciolo, Heurtaux, Cáceres; Romulo, ...

Ofertë e “çmendur” nga Kina, kjo është përgjigjja e Sanchez

Alexis Sanchez ka refuzuar Kinën. Sipas “The Sun” Hebei China Fortune i ka dërguar një ofertë astronomike kilianit, përcjellë “Lajmi.net”. Hebei Fortune ka ...

Boksieri shqiptar: I urrej serbët, por një serb më shpëtoi jetën

Gjatë emisioni, Ismail Keta iu përgjigj edhe pyetjeve të Facebook-ut. Një komentuese e pyet kampionin shqiptar nga Bulqiza se si ndihet kur rreh një ...

Futbollisti i Tottenhamit hap hotel, gjenë aksidentalisht një thesar me vlerë prej 1.3 milionë eurosh

Gjatë punimeve, arkeologët kanë gjetur një “thesar” të vërtetë të shekullit të 18-të me vlerë prej 1.3 milionësh, mes porcelaneve, qeramikave, ...

Ronaldo ka bërë diçka të “çmendur”

Triumfi i Real Madridit gjatë natës së sontme ndaj Gremios në finalen e ‘Kupës së botës për Klube’ i ka sjellur disa rekorde historike ...

Milan – Verona, formacionet e ndeshjes

Milani takohet përsëri me Veronan. Pasi e mundi në Kupën e Italisë bindshëm 3:0 në mesjavë, kuqezinjtë sot luajnë në “Bentegodi” ndaj ...

ZYRTARE: Largohet nga Vëllaznimi, Munishi befason me skuadrën e re

‘Timonieri’ i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi, është larguar nga skuadra e Vëllaznimit. Ismet Munishi menjëherë është bërë me skuadër të re duke ...

Bologna – Juventus, formacionet e ndeshjes

Juventus kërkon t’iu kthehet fitoreve pas barazimit me Interin. Bardhezinjtë udhëtojnë drejt “Dell Aras” për t’u takuar me Bolognan, përcjellë “Lajmi.net”. Ndeshja fillon ...

Shikoni formacionin e Klopp sot pas dy dështimeve të njëpasnjëshme

Liverpooli kërkon t’iu kthehet fitoreve pas dështimeve ndaj Evertonit dhe WBA-së. “The Reds” luajnë sot në udhëtim ndaj Bournemouthit, përcjellë “Lajmi.net”. Sfida fillon ...

 More »

Reklame

Lajmesport TV

Game Answers sites

Archives