Kombetarja

Sadiku zbulon me ke skuader do te luaje

Nje nga lojtaret me te spikatur te Kombetares ,Armando Sadiku ka zbuluar me ane te nje postimi ne llogarine e tij ne Instagram se me ke skuader do te vazhdoje te debutoje.Sulmuesi kuqezi pas pushimeve te Vitit te Ri eshte vendosour ne...

Panuci ne kerkim te talenteve te rinj

Trajneri i Kombetares Shqiptare Kristiano Panuci ne intervista te ndryshme ka deklaruar se nje nga objektivat e punes se tij  eshte dhe kerkimi i talenteve te rinj.Panuci eshte zotuar se do ti gjurmoje keta lojtare ne cdo kampionat qe...

MOST COMMENTED

Manaj nuk mjafton, Shpresa ‘vret’ shpresat për kualifikim

Shqipëria e 21-vjeçarëve ka dalë e zhgënjyer nga ndeshja eliminatore e Euro 2019, ndaj Sllovakisë, takim të cilin e humbi me përmbysje 2-3. Skuadra e...

HOT NEWS